LODEWIJK VAN MONTFORT

plaatselijk contactpersoon

Jeanne Keysers, De Sevillastraat 122  

jeannekeysers@proximus.be  . 03 321 26 27

 

ZUSTERGEMEENSCHAP “DE PASTORIE”

De Sevillastraat 122. 03 321 26 27

 

Parochieteam

Jeanne Keysers, jeannekeysers@proximus.br

Axel Annaert, axel.annaert@telenet.be

Rosa Delhaye,  tony.rosa.deruijter@gmail.com

Doopcatechese 

José Deferm, Josegabri.deferm@skynet.be

Start aan derk om 13.ur.30 u

 

PAROCHIE H. PIUS X

ZEH Fons Houtmeyers, pastoor

Sint-Rochusstraat 79 

alfons.houtmeyers@gmail.com  03 321 07 82

parochieteam

ZEH Fons Houtmeyers, pastoor

Sint-Rochusstraat 79 

alfons.houtmeyers@gmail.com  03 321 07 82

Francine Janssens,

Silsburgstraat 77  . 03 321 73 66

Martha Cock

Herentalsebaan 599/101 . 03 321 28 28

Walter Van Regemortel

Dascottelei 124 . 03 322 58 54  

parochiecentrum

Voor het verhuren van één van de

lokalen contacteert u het comité 

elke dinsdagavond van 20 tot 21 in het parochiehuis: 

Corneel Franckstraat 25 . 0472 63 82 29  

Andromedaschool

Herentalsebaan 482 en Van den Hautelei 63  

Directeurs: 

Carla Janssens en Vera Govaerts, 03 321 99 50, Directie Andromeda

directie.andromeda@sgkod.be

 

PAROCHIE SINT-JOZEF

parochiesecretariaat Sint-Jozef

Boekenberglei 207  -  2100 Deurne  -  tel: 03 321.28.06

permanentie maandag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 12.00

sintjozefdeurne@skynet.be

 

Parochieteam

Pol Hendrix * Lakborslei 31, p.hendrix@skynet.be * 03 322 51 66

Josée Rombouts * Borsbeeksesteenweg 95, josee.rombouts@hotmail.com * 03 298 38 90

Hubert Lourdon  - E Van Steenbergenlaan 41, hubert.lourdon@telenet.be * 03 290 48 18

 

Parochiecomité coördinator

Josée Rombouts * Borsbeeksesteenweg 95, josee.rombouts@hotmail.com   * 03 298 38 90

 

Meewerkende priester 

Fred Sels * Boekenberglei 209, sels.fred@telenet.be * 03 321 25 74 * 0496 76 51 63

 

 

PAROCHIE St.-ROCHUS

ZEH Fons Houtmeyers, pastoor

Sint-Rochusstraat 79 

alfons.houtmeyers@gmail.com  03 321 07 82

parochieteam

  • Fons Houtmeyers, pastoor, Sint-Rochusstraat 79 
  • ZEH Alfons.houtmeyers@gmail.com  03 321 07 82
  • Freddy Cockx, Dascottelei 3/8  . 03 366 08 13
  • Luc Mahieu, Sint-Rochusstraat 68  tel. 03 322 39 45
  • Wim Nagels, Unitaslaan 33  . 03.321.68.23
  • Erna Van Tichel, Dascottelei 68/9  . 03 321 85 13
  • Ward Wené, Korte St.-Rochusstraat 4   . 03 321 70 31

 

parochiecentrum  zaal Familia

K. Govaertsstraat 53

miliasintrochus@gmail.com